Start / Rada Miasta Grajewo / Archiwum Rady Miasta / Skład Rady Miasta Grajewo (2010-2014)

Skład Rady Miasta Grajewo (2010-2014)

 

Przewodniczący Rady Miasta Grajewo

 

Curyło Grzegorz Robert

 

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Grajewo

Maleszewski Wojciech Dariusz

 

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Grajewo

 

Mołczanowski Marek

 


 

WYKAZ RADNYCH RADY MIASTA GRAJEWO
PEŁNIĄCYCH MANDAT Z POSZCZEGÓLNYCH OKRĘGÓW WYBORCZYCH

Curyło Grzegorz Robert

 

 

Gontarska Barbara

 

 

Konopka Jarosław

 

Sarnacki Jarosław Antoni

 

 

Stefańska Monika

 

kom. 507 490 984, e-mail: stefanska2@op.pl

 

 

Wieczorek Waldemar Tadeusz

 

pełnią mandat w 1 okręgu wyborczym, do którego należą ulice:

AKACJOWA, BRZOZOWA, GRZYBOWA, JEŻYNOWA, JODŁOWA, KILIŃSKIEGO, KOMUNALNA, LEŚNA, 11-GO LISTOPADA, MALINOWA, A. MICKIEWICZA, DR TADEUSZA NOWICKIEGO, OGRODOWA, OS. CENTRUM BL. 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29A, 30, 30A, 31, 32, 33, 34, 35, 35A, 36, 37, 38, 38A, 39, OWOCOWA, PARKOWA, KS. J. POPIEŁUSZKI, POZIOMKOWA, PRZEKOPKA, SOSNOWA, STRAŻACKA, ŚWIERKOWA, WIERZBOWA, K. BACZYŃSKIEGO, M. DĄBROWSKIEJ, CUDRO, DWORNA, EŁCKA, GRUNWALDZKA, J.KOCHANOWSKIEGO, KOLEKTOROWA, KRÓTKA, KRZYWA, LIPOWA, NORWIDA, ORZESZKOWEJ, KSIĘDZA ALEKSANDRA PĘZY, PIASKOWA, POLNA, H. SIENKIEWICZA, SŁOWACKIEGO, REYMONTA, RZEMIEŚLNICZA. SPÓŁDZIELCZA, 23-GO STYCZNIA, WESOŁA, WIEJSKA, WILCZEWO, WSPÓLNA, S. WYSPIAŃSKIEGO, WYZWOLENIA, S. ŻEROMSKIEGO

 

______________________________

 

Bednarko Maciej Paweł

 

Chrostowski Antoni

 

Gutowska Marta

 

Jankowski Adam

kom. 691 350 731, e-mail: adamjankowski@onet.eu

 

Purzeczko Krzysztof

kom. 606 298 318, e-mail: krzysztofpurzeczko@wp.pl

 

pełnią mandat w 2 okręgu wyborczym, do którego należą ulice:

PLAC NIEPODLEGŁOŚCI, TRAUGUTTA, ARCHITEKTÓW, BAŚNIOWA, GEN. BEMA, BOCZNA, BRACI ŚWIACKICH, BUDOWLANA, CHABROWA, CICHA, GEN. DĄBROWSKIEGO, DZIAŁKOWA, ELEWATORSKA, FABRYCZNA, FRANCISZKA STEFCZYKA, GEODETÓW, JAŚMINOWA, KASZTANOWA, KOLEJOWA, M. KONOPNICKIEJ, KONOPSKA, KONWALIOWA, T. KOŚCIUSZKI, KWIATOWA, LAWENDOWA, LIRYCZNA, ŁĄKOWA, MAGAZYNOWA, MIŁA, MIODOWA, PARTYZANTÓW, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, PROLETARIACKA, PRZEMYSŁOWA, PRZYGODOWA, PUŁASKIEGO, ROBOTNICZA, ROLNA, RÓŻANA, SADOWA, SŁONECZNA, SPORTOWA, SZKOLNA, WĄSKA, WIÓROWA, WRZOSOWA, M. BUCZKA, CMENTARNA, DOLNA, GÓRNA, GROTA ROWECKIEGO, RTM. W. KONOPKI, KOŚCIELNA, LEGIONISTÓW, ŁAZIENNA, OS. 1000-LECIA, W. PERLITZA, POCZTOWA, H. SAWICKIEJ, SPOKOJNA, TOPOLOWA, UŁAŃSKA, WOJSKA POLSKIEGO, ZIELONA

______________________________

 

 

Antropik Elżbieta

 

Babul Tomasz

 

Jagielska Henryka

 

Mołczanowski Marek

 

Siwik-Karwowska Agnieszka

 

e-mail: natura@op.pl

 

pełnią mandat w 3 okręgu wyborczym, do którego należą ulice:

EKOLOGICZNA, ELEKTRYCZNA, KONSTYTUCJI 3-GO MAJA, KOPERNIKA, OS. MŁODYCH, OS. POŁUDNIE BL. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 35, 50, 56, 60, 60 A, 61, 62, 63, 63A, 64, 65, 66, 67, 71, 72, SZPITALNA, SKOŚNA, TARGOWA, WIKTOROWO

______________________________

 

Cebeliński Tomasz

 

Jamrozy Krzysztof Tomasz

kom. 501 731 041, e-mail: krzysztof.jamrozy@interia.pl

 

Januszko Anna

 

Maleszewski Wojciech Dariusz

 

 

Zalewska Halina

 

pełnią mandat w 4 okręgu wyborczym, do którego należą ulice:

KRASICKIEGO, 9-GO PUŁKU STRZELCÓW KONNYCH, OS. POŁUDNIE BL. 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 28 A, 28 B, 29, 30, 30 A, 31, 32, 32 A, 33, 45, 46, 47, 51, 52, 53, 54, KOSZAROWA, NOWO OSIEDLE, OS. BRONIEWSKIEGO

Autor: Wydział Organizacyjny
Data wprowadzenia do BIP: 2012-02-28
Data publikacji: 2012-02-28
Data modyfikacji: 2014-12-14
Drukuj
 
1